Чоловічий годинник Invicta 25797 Subaqua Noma 1 Ltd Edition 643/3000 Chronograph 47 мм



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Механізм | Ronda caliber Z60 |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Зміщена |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Хронограф | Так |
| Тахіметр | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Висота | 18.5 мм |
| Ширина ремінця | 28.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Скло | Flame Fusion |
| Браслет/Ремінець | Нержавіюча сталь |
Чоловічий годинник Invicta 25797 Subaqua Noma 1 Ltd Edition 643/3000 Chronograph 47 мм
Стильні, масивні годинник від всесвітньо відомого бренду Invicta.Часи випущені обмеженим накладом, що підтверджує гравіювання на задній кришці з номером 643 з 3000.
Корпус виготовлений із неіржавкої сталі. Серце годинника — швейцарський кварцовий механізм Ronda Z60. Заводні головки захищені захисними кришками. Безель односпрямований на 120 кліків, з неіржавкої сталі обертається на підшипниках із функцією встановлення візуального таймера в межах 1 години.
Циферблат чорного кольору зі срібними мітками захищає скло виготовлене за унікальною технологією загартовування Flame Fusion.
Запатентована компанією Invicta люмінесцентна підсвітка дасть змогу побачити стрілки в повній темряві.
Браслет виготовлений з неіржавкої сталі та застібкою "Метелик".
Додаткові функції:
Хронограф із двома циферблатами: 30 хвилин, 60 секунд.
Показ дати, показ дня тижня.
- Розмір корпусу: 47 мм.
- Ширина браслета: 28,6 мм.
Висока водонепроникність годинника 200 метрів.
- Ціна: 9 760 ₴



