Чоловічий годинник Invicta 41709 Akula Swiss Ronda 50 мм



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Формат часу | 12 годин |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Механізм | Ronda Caliber 763 |
| Браслет/Ремінець | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Зміщена |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Хронограф | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота | 16 мм |
| Ширина ремінця | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Скло | Flame Fusion |
Чоловічий годинник Invicta 41709 Akula Swiss Ronda 50 мм
Часы Invicta колекції Akula великий, ефектний аксесуар для справжніх чоловіків. Цей годинник має незвичний вигляд і чудово поєднуватиметься як із діловим костюмом, так і з повсякденним одягом.
Особливістю годинника є наявність відразу двох незалежних один від одного швейцарських механізмів Caliber: 763 і двох циферблатів.
Масивний чорний корпус виготовлений із неіржавкої
Два циферблати чорного кольору з червоними та білими акцентами.
Подорожувальникам і бізнесменам, які ведуть справи за кордоном, і мандрівним у всьому світі, функція другого часового пояса, або GMT, потрібна як повітря. Так, під час погляду на годинник можна бачити поточний час відразу у двох місцях. Перебуваючи за кордоном або в іншому регіоні, ви завжди знаєте, яка година у вас вдома, а вдома можете бути впевнені, що дзвінок не розбудить вашого ділового партнера за океаном.
Запатентована компанією Invicta люмінесцентна підсвітка, акумулювальна світло з усіх джерел, дасть змогу побачити стрілки та маркери в повній темряві.
Скло з антивідблисковим покриттям виготовлене за унікальною технологією загартовування Flame Fusion і надійно захищене від механічних пошкоджень.
Браслет чорного кольору виготовлений із неіржавкої сталі.
-
Розмір корпусу: 50 мм.
-
Товщина корпусу: 16 мм.
-
Ширина браслета: 34 мм.
Водонепроникність годинника: 100 метрів.
- Ціна: 12 090 ₴



