Чоловічий годинник Invicta 26730 Subaqua Poseidon



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Механізм | Ronda Z60 |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Зміщена |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Висота | 18 мм |
| Ширина ремінця | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | black ion-plated steel |
| Браслет/Ремінець | Нержавіюча сталь |
Чоловічий годинник Invicta 26730 Subaqua Poseidon 55мм
Символом цієї моделі став давньогрецький Бог морів. Назва годинника говорить сама за себе. Часы Invicta Subaqua Poseidon створені для чоловіків — підкорювачів хвиль. Стильні, масивні годинник у спортивному стилі.
Корпус виготовлений із неіржавкої сталі. Серце годинника — швейцарський кварцовий механізм Ronda Z60 Quartz Chronograph. Заводна головка загвинчується. Водостійкість 200 м. Додаткові функції: дата, день тижня, хронограф. Оригінальна заводська комплектація Invicta. Особливістю цієї моделі є захисний фіксатор заводної головки, що відкидається, зроблений у формі тризубця, що дає змогу завжди її контролювати й тримати в загвинченому стані. Безель із неіржавкої сталі чорного кольору однобічного обертання з функцією встановлення візуального таймера в межах 1 години.
Чорний циферблат із точковими мітками захищений мінеральним склом. Запатентована компанією Invicta люмінесцентна підсвітка дасть змогу побачити стрілки та мітки в повній темряві.
Ремінець чорного кольору виготовлений із неіржавкої сталі.
Додаткові функції:
Хронограф із трьома циферблатами: 30 хвилин і 60 секунд.
Показ дати та дня тижня.
- Розмір корпусу: 55 мм.
- Товщина корпусу: 18 мм
- Ширина браслета: 26 мм.
Висока водонепроникність годинника 200 метрів.
- Ціна: 10 530 ₴



