| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | США |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Стать | Жіноча |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Так |
| Протиударні | Так |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Механізм | VD 76 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Секундна стрілка | Зміщена |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір браслета/ремінця | Нержавіюча сталь |
| Скло | Flame Fusion |
| Браслет/Ремінець | Нержавіюча сталь |
| Індикація | Арабські цифри та мітки |
Жіночий годинник Invicta 26142 Subaqua
Всесвітньо відомий виробник Invicta не перестає тішити жінок стильними аксесуарами. Ці вишукані годинник припадуть Вам до смаку. Часы Invicta 26142 Subaqua підійдуть не тільки прихильникам активного відпочинку, але й для повсякденного використання.
Корпус виготовлений із неіржавкої сталі. На біло-сірому циферблаті розташовані три додаткові циферблати чорного кольору та чорні мітки. Безель односпрямований, чорного та сріблястого кольору, прикрашений шістьма білими камінням (розмір 1.4 мм).
Запатентована компанією Invicta люмінесцентна підсвітка Tritnite, акумулювальна світло з усіх джерел, дасть змогу побачити стрілки та маркери в повній темряві.
Скло, завдяки унікальної технології загартовування Flame Fusion захистить годинник від подряпин та інших дефектів. Задня кришка годинника прикрашена емблемою серії Subaqua.
Серце годинника — надійний японський механізм Caliber VD76.
Ремінець виготовлений з неіржавкої сталі.
Висока водонепроникність годинника 100 метрів.
Додаткові функції:
Хронограф із трьома допоміжними циферблатами: день тижня, дата та 60 секунд.
-
Розмір корпусу: 38 мм.
-
Товщина корпусу: 11 мм
-
Ширина ремінця: 18 мм
- Ціна: 5 580 ₴







