Чоловічий годинник Invicta 0420 Pro Diver Automatic Titanium, 45 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | США |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Kinetic |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Титан |
| Покриття | Часткове покриття PVD |
| Браслет/Ремінець | Титановий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Колір корпусу | Титан |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Механізм | Japan Caliber: NH35A |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Зміщена |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір браслета/ремінця | Титан |
Чоловічий годинник Invicta 0420 Pro Diver Automatic Titanium
Годинник, виготовлений із титану, від всесвітньо відомого бренда Invicta обов'язково припадуть Вам до смаку. Наручний годинник Invicta колекції Pro Diver поєднує в собі витонченість форм і чудовий дизайн. Годинник підійде не тільки прихильникам активного відпочинку, а й для повсякденного використання.
Корпус виготовлений із титану і захищає "серце" годинника — автоматичний японський механізм TMI NH35A. Кількість каменів у механізмі — 24.
Циферблат чорного кольору сріблястими мітками та стрілками. Дата добре читається, завдяки збільшувальному склу над віконцем.
На безелі чорного кольору з титану, однобічного обертання, розташовані великі, добре читаними цифри і мітки. Заводна головка загвинчується.
Запатентована компанією Invicta люмінесцентна підсвітка дасть змогу побачити стрілки та маркери в повній темряві.
Мінеральне скло з антивідблисковим покриттям запобігає появі подряпин та інших механічних пошкоджень.
Задня кришка годинника прозора, що дасть змогу спостерігати за роботою механізму.
Ремінець виготовлений із титану.
Додаткові функції:
Відображення дати.
- Розмір корпусу: 45 мм.
- Товщина корпусу: 14 мм
- Ширина браслета: 22 мм.
Завдяки загвинчується заводній головці годинник має високу водонепроникність — 200 метрів.
- Ціна: 7 810 ₴








